Szkoła Podstawowa nr 21 w Grudziądzu
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 12 grudnia 2017 08:27

Po raz kolejny nauczyciele i uczniowie klas I-VII Szkoły Podstawowej nr 21 w Grudziądzu aktywnie i z wielkim zaangażowaniem włączyli się w obchody Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka.
•    Już 17 listopada na tablicach demonstracyjnych w holu i salach lekcyjnych pojawiły się interesujące gazetki zawierające prawa dziecka i sylwetki znanych osób walczących o prawa  i godność dzieci.
Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 06 grudnia 2017 09:26


W pierwszych dniach grudnia 2017 roku odbyła się 21 Świąteczna Zbiórka Żywności. Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas działającego przy naszej szkole kolejny raz brali bardzo aktywny udział w tym przedsięwzięciu. Od samych godzin rannych dyżurowali w Tesco na Lotnisku. Było nam bardzo miło, że wielu kupujących pochylało się nad naszym koszem, aby coś włożyć. Zebraliśmy bardzo dużo worków produktów  żywnościowych i  słodyczy.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Rafalska   
czwartek, 30 listopada 2017 12:42

 

Świetlicowe Andrzejki.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 19 listopada 2017 13:04


Razem wybudujmy szkołę w Afryce

Zwyczajem lat ubiegłych nasza szkoła przystępuje do akcji charytatywnej „Warto być bohaterem”, polegającej na pozyskiwaniu funduszy dla dzieci chorych i  niepełnosprawnych na ich leczenie, rehabilitację lub zakup sprzętu rehabilitacyjnego. W tym roku pragniemy również wesprzeć dzieci z dalekiego Czarnego Lądu. Organizatorem akcji jest Caritas Diecezji Toruńskiej.

Od poniedziałku, 20 listopada do wtorku  28 listopada wolontariusze Szkolnego Koła Caritas będą rozprowadzali cegiełki o wartości: 1zł, 2zł, 5zł, 10zł, 20zł i 30 zł. Zebrane fundusze zostaną przekazane w całości potrzebującym wsparcia.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 13 listopada 2017 19:24


NAJLEPSZY STRZELEC i II MIEJSCE W DRUŻYNOWYM KONKURSIE STRZELECKIM
11 listopada klasa 7 d brała udział w konkursie strzeleckim organizowanym na Cytadeli z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Nasze drużyny konkurowały z klasą mundurową z III LO w Grudziądzu. Zdobyliśmy drużynowo II, IV i VI miejsca. Wyróżniony został także najlepszy strzelec zawodów. Okazał się nim nasz uczeń - Jakub Wiśniewski. (E.C.)
Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Hanna Gratowska   
poniedziałek, 13 listopada 2017 19:13


W dniach 6-8 listopada 2017r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 21 odbyły się Miejskie Międzyszkolne Zawody w Piłkę Ręczną dziewcząt rocznika 2002 i młodszych.

W eliminacjach przyszło nam stoczyć walkę z dziewczętami z Gim 3 oraz Gim 2, gdzie wyniki jednego i drugiego meczu pozwoliły nam walczyć kolejnego dnia o III miejsce.

Po zaciętym meczu finałowym nasze siódmoklasistki przegrały zaledwie wynikiem 1:0 z dziewczętami ze Szkoły Podstawowej Nr 18 uzyskując czwarte miejsce w rozgrywkach miasta Grudziądza.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 03 grudnia 2017 17:56


Dnia 27.10.2017 r. klasy 5 e i 7 b  pod opieką swoich wychowawców p.Krzysztofa Żurawskiego i p.Katarzyny Ziółkowskiej udały się na wycieczkę do Fabryki Bombek w Bydgoszczy. Tam wszyscy mogliśmy zobaczyć jak produkuje się i wykonuje ręcznie różnorodne bombki choinkowe.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Rafalska   
czwartek, 30 listopada 2017 12:32

Prawa Dziecka w NASZEJ ŚWIETLICY.

 

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Hanna Piecuch-Szulc   
poniedziałek, 13 listopada 2017 19:31


Coroczny konkurs  ,,Jestem dumnym Polakiem”     

7 listopada br. w naszej szkole odbył się konkurs z okazji Święta Niepodległości pn. ,,Jestem dumnym Polakiem”. Każdą klasę reprezentowało 2 uczniów. Musieli oni wykazać się znajomością geografii, przyrody, literatury i historii Polski. Rozwiązywali test, na który składało się 55 pytań. Uczestnikom konkursu najwięcej trudności przysporzyły zagadnienia typu naj… w Polsce, np. najniższy punkt to …, najdłuższa granica z…, najmniejsze województwo, najgłębsze jezioro itp.
Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 13 listopada 2017 19:21


UROCZYSTY APEL
10 listopada odbył się apel z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie poznali kilka faktów oraz postaci historycznych związanych z tamtym wydarzeniem, a także wspólnie zaśpiewali pieśni patriotyczne. Apel przygotowały klasa 6b i 7d wraz z p. Izabelą Kowalkowską, p. Ewą Ceglewską i p. Krzysztofem Żurawskim. (E.C)
Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 13 listopada 2017 19:04


Europejski  Tydzień Świadomości Dysleksji

W dniach 23 i 24 października 2017 r. w naszej szkole w ramach Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji  odbyły się zajęcia dla dzieci z klas I-VII.

Nauczyciele organizujący spotkanie z uczniami postanowili pokazać, że nauka może być świetną zabawą. Dzieci z trudnościami w nauce mogły uczestniczyć  w różnorodnych zajęciach i konkursach.  Z uśmiechem na ustach i wielkim zapałem przystąpiły do rozwiązywania krzyżówek i rebusów.  Brały udział w różnorodnych grach i zabawach logicznych, grach planszowych i ćwiczeniach grafomotorycznych. Mogły też zrelaksować się podczas  muzykoterapii.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 58
 

Świetlica

WBK - sponsor

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Złote myśli

Niczego wielkiego nie osiągnie się nigdy bez wielkich ludzi, a ludzie stają się wielcy, kiedy są zdecydowani, by się takimi stać.

Obecnie

Naszą witrynę przegląda teraz 77 gości 

Sonda

Z czego korzystasz najczęściej odrabiając zadanie domowe (proszę wybrać jedną odpowiedź)?
 

Imieniny

22 Marca 2018
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Bazylissa,
Bogusław,
Godzisław,
Katarzyna,
Kazimierz, Paweł
Do końca roku zostało 285 dni.

Licznik

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj216
mod_vvisit_counterWczoraj489
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2099
mod_vvisit_counterZeszłego tygodnia3370
mod_vvisit_counterW tym miesiącu10044
mod_vvisit_counterZeszłego miesiąca5704
mod_vvisit_counterIlość wejść540887

0 11
Twoje IP: 54.80.80.77
,
Today: Mar 22, 2018
order flagyl purchase clomid cheap buy amoxil online no prescription can you buy priligy in usa purchase glucophage