Sukcesy uczniów PDF Drukuj Email
Menu główne - informacje
Sukcesy naszych uczniów.
W roku szkolnym 2009/2010 uczniowie Szkoły Podstawowej nr 21 uczestniczyli w wielu konkursach przedmiotowych na etapie szkolnym, rejonowym oraz wojewódzkim.
Do etapu rejonowego Konkursu Przedmiotowego  z Języka Polskiego zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Łukasz Bednardczyk VI b
Błażej Wednitzki VI b
Anna Mulson VI d
Adriana Urban VI d
Aleksandra Wrzesińska VI e

W etapie rejonowym Konkursu Przedmiotowego z Matematyki brała udział Wiktoria Brzeska – kl. VI b.

W etapie rejonowym Konkursu Przedmiotowego „Z przyrodą na Ty” uczestniczyły:
Katarzyna Czarny
Karolina Parzęcka
Karolina Rudowska

Finalistami etapu wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego zostali: Aleksandra Wrzesińska – kl. VI e i Błażej Wednitzki – kl. VI b.

Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych szóstoklasistów.

Życzymy im dalszych sukcesów w nauce.

Świetlica

Tylko ci, którzy nauczyli się potęgi szczerego i bezinteresownego wkładu w życie innych, doświadczają największej radości życia - prowdziwego poczucia spełnienia.

24 Września 2018
Gerard, Gerarda,