WIGILIA PDF Drukuj Email
Działalność - świetlica

Dnia 20.12.2011 r.  odbyło się uroczyste spotkanie Wigilijne, w którym udział wzięły dzieci uczęszczające do świetlicy.

Na Wigilii gościliśmy dyrektora Adama Przybylaka oraz przedstawiciela Banku WBK, którego fundacja zasponsorowała

wycieczkę do wioski :Świętego Mikołaja"

Podczas uroczystego spotkania wybrana grupa dzieci zaprezentowała  jasełka pt. "Spotkanie wigilijne".

Po obejrzeniu przedstawienia Mikołaj rozdał wszystkim niespodzianki. W drugiej części spotkania przy

wspólnym kolędowaniu dzieci zajadały się słodyczami.

Uśmiechy dzieci były najlepszą oznaką zadowolenia z tego spotkania.

Niczego wielkiego nie osiągnie się nigdy bez wielkich ludzi, a ludzie stają się wielcy, kiedy są zdecydowani, by się takimi stać.

20 Lipca 2018
Czesław, Czech,