Szkoła z klasą
szkoła z klasą PDF Drukuj Email
Nasza szkoła włączyła się do programu "Szkoła z klasą" organizowanego pod patronatem prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, przez "Gazetę Wyborczą", portal internetowy gazeta.pl oraz Centrum Edukacji Obywatelskiej Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

 

Celem akcji było uzyskanie prestiżowego tytułu "SZKOŁA Z KLASĄ". Aby ten tytuł uzyskać należy wykonać sześć spośród trzydziestu zaproponowanych przez organizatorów zadań w sześciu grupach tematycznych w ciągu bieżącego roku szkolnego. Przy realizacji poszczególnych zadań niezbędna jest współpraca wszystkich członków społeczności naszej szkoły począwszy od uczniów poprzez nauczycieli a na dyrekcji skończywszy. Szkoła wybrała następujące zadania do realizacji:

 

 

1. Sprawdźmy, czego nauczyliśmy
2. Oceniamy tak, by pomagać się uczyć
3. Festiwal nauki
4. Praca dla innych
5. Szkoła bez przemocy
6. Więcej kultury

 
 
Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Złote myśli

Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć - świadczy o naszej mądrości.

Obecnie

Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości 

Sonda

Z czego korzystasz najczęściej odrabiając zadanie domowe (proszę wybrać jedną odpowiedź)?
 

Imieniny

18 Czerwca 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Efrem, Elżbieta,
Gerwazy, Leonia,
Marek, Marina, Paula
Do końca roku zostało 197 dni.
order flagyl purchase clomid cheap buy amoxil online no prescription can you buy priligy in usa purchase glucophage