Szkoła z klasą
szkoła z klasą PDF Drukuj Email
Nasza szkoła włączyła się do programu "Szkoła z klasą" organizowanego pod patronatem prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, przez "Gazetę Wyborczą", portal internetowy gazeta.pl oraz Centrum Edukacji Obywatelskiej Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

 

Celem akcji było uzyskanie prestiżowego tytułu "SZKOŁA Z KLASĄ". Aby ten tytuł uzyskać należy wykonać sześć spośród trzydziestu zaproponowanych przez organizatorów zadań w sześciu grupach tematycznych w ciągu bieżącego roku szkolnego. Przy realizacji poszczególnych zadań niezbędna jest współpraca wszystkich członków społeczności naszej szkoły począwszy od uczniów poprzez nauczycieli a na dyrekcji skończywszy. Szkoła wybrała następujące zadania do realizacji:

 

 

1. Sprawdźmy, czego nauczyliśmy
2. Oceniamy tak, by pomagać się uczyć
3. Festiwal nauki
4. Praca dla innych
5. Szkoła bez przemocy
6. Więcej kultury

 
 
Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Złote myśli

Początek każdego nawyku jest jak niewidzialna nić, jednak ilekroć powtarzamy swoje działania, wzmacniamy tę nić, dodajemy do niej kolejny splot, aż staje się potężną liną i oplątuje nas więzami nie do zerwania - więzami myśli i czynów.

Obecnie

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 

Sonda

Z czego korzystasz najczęściej odrabiając zadanie domowe (proszę wybrać jedną odpowiedź)?
 

Imieniny

21 Października 2017
Sobota
Imieniny obchodzą:
Bernard, Celina,
Dobromił,
Elżbieta, Hilary,
Klemencja, Pelagia,
Pelagiusz, Urszula,
Wszebora
Do końca roku zostało 72 dni.
order flagyl purchase clomid cheap buy amoxil online no prescription can you buy priligy in usa purchase glucophage