Konkurs PDF Drukuj Email
Szkoła - konkursy

Dnia 10 maja 2017 roku odbył się XV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Grudziądza i Marszałka Województwa Kujawsko Pomorskiego. W konkursie wzięło udział 9 trzyosobowych reprezentacji szkół miasta i gminy Grudziądz. Trzyosobowe drużyny zostały wyłonione w eliminacjach szkolnych. Hasło tegorocznych zmagań to  „Świat mediów”.
Każdy zespół rozwiązywał test dotyczący tematyki Unii Europejskiej, w którym znalazły się także pytania dotyczące mediów w Europie, Polsce i Grudziądzu. Podczas testu gościło nas Gimnazjum nr 4. Po zmaganiach konkursowych  uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z pracą Telewizji Kablowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu.
Konkurs zorganizowały i czuwały nad jego przebiegiem Pani Grażyna Straszewska (SP 21) oraz Pani Renata Franczak (doradca metodyczny ODiDZN).


Tegoroczni laureaci to
I miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 15
II miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 20
III miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 18

Relację z konkursu można obejrzeć na stronie: http://tvsm.pl/videoteka/gsi/2017.05.10


 
order flagyl purchase clomid cheap buy amoxil online no prescription can you buy priligy in usa purchase glucophage