konkurs PDF Drukuj Email
Szkoła - konkursy


Dnia 31 maja 2017 roku w naszej szkole odbył się pierwszy  Międzyszkolny Konkurs z  języka angielskiego „ Master of proverbs” dla klas IV-VI. W konkursie wzięło udział maksymalnie 3 uczniów klas IV-VI z różnych szkół grudziądzkich wytypowanych przez nauczycieli języka angielskiego. Celem konkursu było  rozwijanie i doskonalenie umiejętności językowych  uczniów oraz pogłębianie wiedzy z zakresu idiomów i przysłów używanych w życiu codziennym.

Konkurs miał formę testu pisemnego  składającego się z zadań otwartych i zamkniętych  obejmującego  tematykę dotyczącą najpopularniejszych przysłów angielskich.W czasie przerwy zostały wyświetlone   prezentacje  oraz  autentyczne filmiki przygotowane przez uczniów klas czwartych  na lekcji języka angielskiego dotyczące przebiegu dnia. Następnie nauczyciele języka angielskiego wybrali laureatów konkursu. Mistrzem przysłów angielskich został Krzysztof Trendowicz, uczeń naszej szkoły i  klasy IV c. II miejsce zdobyła  uczennica naszej szkoły, Kinga Zaremba z klasy VI a, III miejsce uzyskali następujący  uczniowie: Mateusz Dobrowolski z SP 16,Tymon Tadejewski z SP 12, Dominik Potoczniak z Sp 20.

Każdy  opiekun otrzymał podziękowanie za przygotowanie uczniów do konkursu.Laureaci I, II i III miejsca otrzymali nagrody oraz dyplomy. Zapraszamy za rok na kolejną edycję konkursu.

 
order flagyl purchase clomid cheap buy amoxil online no prescription can you buy priligy in usa purchase glucophage