PROJEKT EDUKACYJNY LEPSZA SZKOŁA PDF Drukuj Email
Menu główne - informacje

PROJEKT EDUKACYJNY LEPSZA SZKOŁA


Lepsza Szkoła to ogólnopolski projekt edukacyjny prowadzony przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Nasza szkoła  w roku szkolnym 2016/2017 realizowała ten projekt  z matematyki. Uczestniczyli w nim uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych pod opieką nauczycieli matematyki. Projekt ma na celu badanie efektywności nauczania, podnoszenie efektywności kształcenia i uczenia się. Poziom wiedzy i umiejętności uczniów mierzony jest za pomocą specjalistycznych narzędzi pomiaru dydaktycznego.
Uczestnictwo w projekcie  daje nauczycielom możliwość badania kompetencji uczniów, porównania wyników swoich klas z wynikami uczniów w województwie i  całej Polsce, zaplanowania pracy na cały rok szkolny oraz analizy osiągnięć uczniów.
Standaryzowane testy „Sesje z plusem” przeprowadzone były  przez nauczycieli matematyki  trzy razy w roku szkolnym : na wejście, po I semestrze i na koniec roku szkolnego. Dały one możliwość badania bieżących postępów w nauce całych zespołów klasowych i pojedynczych uczniów oraz możliwość stałej i rzetelnej oceny postępów uczniów w ciągu każdego roku nauki matematyki. W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła uzyskała  certyfikat uczestnictwa w projekcie, a nauczyciele matematyki odpowiedzialni za prowadzenie projektu otrzymali  stosowne zaświadczenia. 
 

Świetlica

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Złote myśli

Niczego wielkiego nie osiągnie się nigdy bez wielkich ludzi, a ludzie stają się wielcy, kiedy są zdecydowani, by się takimi stać.

Obecnie

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 

Sonda

Z czego korzystasz najczęściej odrabiając zadanie domowe (proszę wybrać jedną odpowiedź)?
 

Imieniny

24 Września 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Gerard, Gerarda,
Gerhard, Maria,
Teodor, Tomir,
Uniegost
Do końca roku zostało 99 dni.

Licznik

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj279
mod_vvisit_counterWczoraj443
mod_vvisit_counterW tym tygodniu722
mod_vvisit_counterZeszłego tygodnia5230
mod_vvisit_counterW tym miesiącu15364
mod_vvisit_counterZeszłego miesiąca10040
mod_vvisit_counterIlość wejść602778

0 7
Twoje IP: 54.92.190.11
,
Today: Wrz 24, 2018
order flagyl purchase clomid cheap buy amoxil online no prescription can you buy priligy in usa purchase glucophage