Zajęcia pozalekcyjne Drukuj Email
Szkoła - koła zainteresowań

Zajęcia pozalekcyjne klas 4 – 6 Szkoły Podstawowej nr 21 w Grudziądzu rok szkolny 2016/2017

Lp.

Nazwisko i imię
nauczyciela

Nazwa zajęć

Sala

Klasy

Dzień tygodnia

Godziny zajęć

 

 

Ilość

uczniów

Ceglewska Ewa

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

33

6a, 6c

wtorek

8.00 – 8.45

8

Ceglewska Ewa

Koło dziennikarskie

25

6a, 6d

środa

13.40 – 14.25

10

Drozdecka Aleksandra

Chór szkolny

Konf.

---

wtorek, czwartek

15.30 -16.30

31

Firyn Krzysztof

Zajęcia komputerowe

25

5

czwartek

14.35 – 15.20

25

Franczak Renata

Edukacja przyrodniczo-regionalna

37

6b, 6d

środa lub w terenie

13.40 - 14.25

38

Gołębiewski Andrzej

Koło historyczno-turystyczne

---

4 - 6

sobota (co 2 tyg.)

8.30 – 14.00

 

Januszewska Bernadetta

Zajęcia dodatkowe dla klas 5

15

5b, 5c, 5d

wtorek

14.35 – 15.20

 

Januszewska Bernadetta

Zajęcia językowe w terenie

---

4b

różne terminy

 

21

Kowalkowska Izabela

Zajęcia przygotowujące do konkursów

15

6c, 6d

poniedziałek

8.00 – 8.45

10

Kowalkowska Izabela

Zajęcia dodatkowe

z j. angielskiego

15

5b

wtorek

14.35 -15.20

 

Lubiszewska Ewa

Koło matematyczne

35

6e

środa

8.00 - 8.45

6

Lubiszewska Ewa

Koło matematyczne

35

5a

wtorek

8.55 – 9.40

8

Lubiszewska Ewa

Koło turystyczne

---

4 - 6

sobota

8.30 – 14.00

20

Michałowska Beata

Koło polonistyczne

30

5c, 5d

środa

13.40 – 14.25

10

Michałowska Beata

Zajęcia utrwalające wiedzę

30

5c, 5d

środa

14.35 – 15.20

15

Piecuch-Szulc Hanna

Koło polonistyczne

33

4d, 4e

czwartek

8.00 – 8.55

14

Straszewska Grażyna

Zajęcia terenowe – poznawanie historii naszego

---

4

w różnych terminach

godziny popołudniowe

22

Sworowska Joanna

Zajęcia koła plastycznego

031

4 - 6

czwartek

16.15 – 17.00

 

Szczepaniak Zofia

Zajęcia utrwalające wiedzę

40

6c, 6d

poniedziałek

8.00 – 8.45

 

Szczepaniak Zofia

Koło matematyczne

40

4a, 4b, 4e

wtorek

13.40 – 14.25

 

Szymańska Elżbieta

Szkolne koło PCK

37

6

poniedziałek

13.40 – 14.25

10

Szymańska Elżbieta

Koło przyrodnicze

37

6e

czwartek

14.35 – 15.20

 

Śledź Mariola

Koło polonistyczne

32

5b, 6b

czwartek

8.00 – 8.45

 

Śledź Mariola

Zajęcia utrwalające wiedzę

32

4a

poniedziałek

13.40 – 14.25

 

Tarkowska Magdalena

Koło polonistyczne

15

4b

czwartek

8.00 – 8.45

10

Tarkowska Magdalena

Koło polonistyczne

32

5a

wtorek

8.55 – 9.40

10

Wednitzka Anna

Zajęcia utrwalające wiedzę

42

5c, 5d

środa

13.40 – 14.25

15

Wednitzka Anna

Koło matematyczne

42

5b, 5c, 5d

środa

14.35 – 15.20

10

Włodarczyk Hanna

Szkolne Koło Caritas

05

SP, GIM

czwartek lub w terenie

13.40 – 14.25

50

Ziółkowska Katarzyna

Zajęcia terenowe – poznawanie historii naszego

---

6

w różnych terminach

godziny popołudniowe

19

Żurawski Krzysztof

Zajęcia językowe  w terenie

----

4

1 x mc w terenie

 

20

 


 

 
 
order flagyl purchase clomid cheap buy amoxil online no prescription can you buy priligy in usa purchase glucophage