Puchar Prezydenta Miasta PDF Drukuj Email
Działalność - sport


W dniach 19- 22 września odbyły się Mistrzostwa Miasta Szkół Podstawowych w mini piłce nożnej „6” piłkarskich chłopców rocznik 2005 i młodsi o Puchar Prezydenta Miasta.

Chłopcy SP 21 w grupie eliminacyjnej wygrali z SP 5 5-2 i SP 2 7-0 i awansowali do finału gdzie grały szkoły SP 20,7,16. W meczach finałowych mecze były bardzo wyrównane i o wyniku decydowała zaledwie jedna bramka.

 

Wyniki finałów : Sp7-Sp21  1-0 ,  Sp20- Sp21  1-0,  Sp16- Sp21  0-2. Po rozegraniu wszystkich meczy wygrała szkoła SP 20 drugie miejsce SP 7 trzecie SP 21, a czwarte SP 16 .

Nasza szkoła grała w składzie: Jasiński Franciszek, Klimek Karol, Krużewicz Igor, Niedzielski Krzysztof, Pacuszka Szymon, Sobolewski Hubert, Sworowski Krzysztof, Szumotalski Łukasz, Zabłoński Patryk, Zieliński Jakub, Szmeichel Mateusz

opiekun Jerzy Woźniak

GRATULUJEMY !

 
order flagyl purchase clomid cheap buy amoxil online no prescription can you buy priligy in usa purchase glucophage