To już 25 lat! PDF Drukuj Email
Działalność - caritas

To już 25 lat!

We czwartek, 5 października w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu odbyła się uroczysta gala z okazji 25-lecia działalności Caritas Diecezji Toruńskiej z udziałem marszałka Piotra Całbeckiego, przewodniczącego sejmiku województwa Ryszarda Bobera, radnego województwa Marka Hildebrandta, prezydenta Torunia Michała Zaleskiego, biskupa ordynariusza Andrzeja Suskiego, biskupa pomocniczego Józefa Szamockiego i wielu innych znamienitych gości.

 

Galę uświetniła oprawa muzyczna Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej pod batutą dyrektora Marka Czekały, która  wykonała m.in. „Cztery pory roku” A. Vivaldiego.

Podczas obchodów srebrnego jubileuszu toruńskiej Caritas podkreślano, że największym sukcesem organizacji jest zbudowanie silnej, lokalnej społeczności, a sama uroczystość jest wyrazem podziękowania za wieloletnią współpracę.

Podczas uroczystości zostały uhonorowane najbardziej zasłużone osoby w działalności charytatywnej. Wśród osób nagrodzonych znalazła się również nauczycielka naszej szkoły, pani Hanna Włodarczyk, która od 18 lat jest opiekunem Szkolnego Koła Caritas.

Gratulujemy i życzymy pani Hani i Szkolnemu Kołu Caritas dalszych sukcesów w działalności wolontarystycznej.


 
 
Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Złote myśli

Mistrzostwo w każdej dziedzinie wymaga pracy, pracy i jeszcze raz pracy.

Obecnie

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Sonda

Z czego korzystasz najczęściej odrabiając zadanie domowe (proszę wybrać jedną odpowiedź)?
 

Imieniny

18 Czerwca 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Efrem, Elżbieta,
Gerwazy, Leonia,
Marek, Marina, Paula
Do końca roku zostało 197 dni.

Licznik

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj56
mod_vvisit_counterWczoraj285
mod_vvisit_counterW tym tygodniu341
mod_vvisit_counterZeszłego tygodnia1967
mod_vvisit_counterW tym miesiącu4870
mod_vvisit_counterZeszłego miesiąca8540
mod_vvisit_counterIlość wejść566136

0 3
Twoje IP: 54.162.224.176
,
Today: Cze 18, 2018
order flagyl purchase clomid cheap buy amoxil online no prescription can you buy priligy in usa purchase glucophage