Wycieczka PDF Drukuj Email
Szkoła - imprezy i wydarzenia

Dnia 11 października uczniowie klasy 6a i 3 uczniów z klasy 7 uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej. Już drugi udaliśmy się do Młyna Wiedzy i pierwszy raz do Jump Areny.
Tym razem w Młynie uczestniczyliśmy w warsztatach 90 min.
„Co pływa, a tonąć powinno”. Uczniowie podczas zajęć na pracowni fizycznej sprawdzali czy ciała, obiekty i statki, które z pozoru powinny tonąć, mimo wszystko mogły utrzymać się na powierzchni cieczy.

W celu rozwiązania problemu badawczego uczniowie nauczyli się wyznaczać gęstość ciał. Wszyscy wykonywali doświadczenia, zapisywali, sprawdzali i omawiali wyniki swoich doświadczeń.
Uczniowie poznali nowe pojęcia i był to ich pierwszy kontakt z fizyką. Warsztaty rozbudziły w nich chęć eksperymentowania, dociekania, samodzielnego stawiania pytań i uzyskiwania na nie odpowiedzi.
Aktywny wypoczynek, to coś co uczniowie klasy pływackiej lubią najbardziej. Uczniowie mieli do dyspozycji kosze do wsadów, ścieżki akrobatyczne, baseny z gąbkami, skośne trampoliny, jump wall, basen z  belką do walk gladiatorskich oraz z dwoma slacklinami, strefę parkur i trampoliny sportowe.
Jump Arena, to miejsce które dostarczyło wiele radości i uciechy. Nauczyło ich odpowiedzialności za swoje zachowanie i innych.
Pobyt w Toruniu zaliczamy do bardzo udanych i polecamy innym.


 
order flagyl purchase clomid cheap buy amoxil online no prescription can you buy priligy in usa purchase glucophage