FESTIWAL ZAWODÓW PDF Drukuj Email
Szkoła - imprezy i wydarzenia

FESTIWAL ZAWODÓW W ZESPOLE SZKÓŁ ROLNICZYCH

Dnia 18.10.2017 r.  uczniowie klasy VII c pod opieką wychowawcy i nauczyciela doradztwa zawodowego udali się do Zespołu Szkół Rolniczych w Grudziądzu na Festiwal zawodów „Poznaj tajniki zawodów w praktyce”. Podczas imprezy uczniowie zostali zapoznani z kierunkami kształcenia w tamtejszej szkole. Głos zabrał również przedstawiciel firmy Mr Garden- kompleksu zakładów produkcyjnych w Grudziądzu. Swoje umiejętności zaprezentował też szkolny zespół taneczny. Podczas festiwalu odbyła się prezentacja wszystkich kierunków kształcenia od strony praktycznej nauki zawodu. Uczniowie wraz z przewodnikami przemierzali tzw. „Ścieżkę do Twojego przyszłego zawodu”. Mieli okazję poznać tajniki architektury krajobrazu, ułożyć kompozycję kwiatową, uczestniczyć w pracach technika weterynarii, przebywać w biurze agrobiznesu czy stworzyć reklamę. Ostatnim punktem ścieżki był słodki poczęstunek w szkolnej kawiarence.

Podczas imprezy w Zespole Szkół Rolniczych każdy z uczniów mógł znaleźć coś dla siebie.


 
order flagyl purchase clomid cheap buy amoxil online no prescription can you buy priligy in usa purchase glucophage