Mikołajkowe Zawody Pływackie. PDF Drukuj Email
Działalność - sport


6.12.2017r. Mikołajkowe Zawody Pływackie.

Ponad osiemdziesięcioro dzieci z klas I-VII startowało w Mikołajkowych Zawodach Pływackich.

W dniu świętego Mikołaja na pływalni szkolnej była zabawa, humor oraz zdrowa sportowa rywalizacja.  Były pierwsze starty, rekordy i „życiówki.”

 

Zawodnikom towarzyszyli rodzice, dziadkowie, nie brakowało kibiców. Nie zawiedli również koleżanki i koledzy z klas wraz z wychowawcami. W to grudniowe przedpołudnie na zwycięzców czekały medale i słodkie niespodzianki.

Wszystkim startującym gorąco gratulujemy, a wyniki  najlepszych prezentujemy poniżej oraz galerię zdjęć.

Rocznik 2010 i młodsi

KONKURENCJA:  25m praca NN na grzbiecie

I m. Amelia Zadrażyńska- 38,06

II m.  - Emilia Kowalewska - 40,13

III m. - Róża Składanek- 40,18

I m. Korneliusz Rogacki  -35,87

II m. Adam Semler - 37,65

III m. Filip Gawrych - 39,06

Rocznik 2010 i młodsi

KONKURENCJA:  25m  praca NN na piersiach

I m.- Maria Żywot (28,45)

II m.- Małgorzata Klimek (30,97)

III m. - Emilia Kowalewska (33,28)

I m.-  Korneliusz Rogacki (27,35)

II m. Adam Gwizdała (29,06)

III m. Adam Semler (29,80)

Rocznik 2009

KONKURENCJA:  25m  praca NN na grzbiecie

I m.- Marika Bizon (40,04)

II m.- Patrycja Lis (41,54)

III m. - Wiktoria Lebieszonek (53,12)

I m.- Borys Osiński - 40,46

II m.- Ksawery Wiśniewski - 41,51

III m. - Filip Sapela- 42,94

KONKURENCJA:  25m praca NN na piersiach

I m.- Marika Bizon (33,04)

II m.- Patrycja Lis (41,54)

III m. - Wiktoria Lebieszonek (53,12)

I m.- Filip Sapela- 34,44

II m.- Ksawery Wiśniewski - 34,49

III m. -  Borys Osiński - 36,33

Rocznik 2008

KONKURENCJA:  25m styl GRZBIETOWY

I m. Martyna Malinowska - 21,32

II m.  Roksana Templin- 22,29

III m. Weronika Wójcik - 22,80

I m.  Jakub Rajski - 20,56

II m.  Bartosz Miedzianowski - 22,56

III m. Bączkowski Wiktor - 23,44

Rocznik 2008

KONKURENCJA:  25m styl DOWOLNY

I m.   Martyna Malinowska -16,76

II m.  Roksana Templin - 18,23

III m. Weronika Wójcik - 21,80

I m.   Jakub Rajski -18,68

II m.  Hubert Mik - 19,27

III m. Bączkowski Wiktor - 22,37

Rocznik 2007

KONKURENCJA:  50 m styl DOWOLNY

I m.   Mordawska Natalia - 38,99

II m.  Agata Kwiecińska - 39,32

III m. Oliwia Pytyńska - 39,35

I m.   Damian Mikita - 34,02

II m.  Wojciech Tarkowski -39,53

III m. Aleksander Templin - 40,97

Rocznik 2007

KONKURENCJA:  50 m styl GRZBIETOWY

I m.   Mordawska Natalia - 44,43

II m.  Pytyńska Oliwia - 44,59

III m. Kwiecińska Agata - 46,79

I m.   Damian Mikita - 40,37

II m.  Wojciech Tarkowski -45,85

III m. Jakub Żywot -48,74

Rocznik 2006/2005/2004

KONKURENCJA:  100m. Styl ZMIENNY

I m.   Agnieszka Waleron -1.32,07

II m.  Oliwia Pieniak - 1.51,26

I m.   Bartosz Zychowicz - 1.24,00

II m.  Tymon Langowski - 1.28,00

III m. Jakub Zawadzki - 1.28,37

Rocznik 2006/2005/2004

KONKURENCJA:  50m. styl GRZBIETOWY

I m.   Agnieszka Waleron -40,06

II m.  Julia Budzińska - 42,00

III m.  Iga Bzinkiewicz- 42,06

I m.   Łukasz Makowski -36,25

II m.  Jakub Zawadzki - 37,81

III m. Jakub Grudziński -40,54

Rocznik 2006/2005/2004

KONKURENCJA:  50m.styl  DOWOLNY

I m.   Julia Budzińska -35,69

II m.  Iga Bzinkiewicz - 35,84

III m.  Alicja Gwizdała - 38,04

I m.   Kacper Krzemiński -31,37

II m.  Bartosz Zychowicz -31,39

III m. Tymon Langowski - 32,01



 
order flagyl purchase clomid cheap buy amoxil online no prescription can you buy priligy in usa purchase glucophage