Nowi czytelnicy PDF Drukuj Email

W dniach 15. i 18. grudnia 2017 r. w bibliotece szkolnej odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych na czytelników, w której wzięło udział 107 uczniów. Pierwszoklasiści przybyli do biblioteki wraz z wychowawcami. Wszyscy uczniowie zostali pokrótce zapoznani z zasadami funkcjonowania biblioteki szkolnej, z regulaminem obowiązującym w wypożyczalni i czytelni oraz księgozbiorem przeznaczonym dla dzieci.
Pierwszoklasiści zapoznali się też z czasopismami, z których mogą korzystać w czytelni. Po zajęciu miejsc dzieci wysłuchały wiersza o zniszczonej książce. Uczniowie odpowiadali też na pytania związane z poszanowaniem książek i okazało się, że doskonale zapamiętali zasady obowiązujące podczas czytania. Następnie nauczyciel biblioteki przeszedł do zadań przygotowanych dla pierwszaków. Dzieci mogły wykazać się swoją wiedzą na temat znajomości bajek, biorąc udział w dwóch konkursach. Pierwszaki odważnie przystępowały do zadań konkursowych, za które otrzymały drobne upominki. Wszyscy pierwszoklasiści złożyli uroczyste przyrzeczenie, a wychowawcom wręczono dyplomy PASOWANIA NA CZYTELNIKA. Każde dziecko otrzymało zakładkę. Po uroczystości uczniowie chętnie wypożyczyli pierwsze książki.
 
 
Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Złote myśli

Pozwól mówić sercu, a słowa same się znajdą. Tylko serce trafia do serc, nie zimne rozumowanie.

Obecnie

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 

Sonda

Z czego korzystasz najczęściej odrabiając zadanie domowe (proszę wybrać jedną odpowiedź)?
 

Imieniny

24 Września 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Gerard, Gerarda,
Gerhard, Maria,
Teodor, Tomir,
Uniegost
Do końca roku zostało 99 dni.

Licznik

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj274
mod_vvisit_counterWczoraj443
mod_vvisit_counterW tym tygodniu717
mod_vvisit_counterZeszłego tygodnia5230
mod_vvisit_counterW tym miesiącu15359
mod_vvisit_counterZeszłego miesiąca10040
mod_vvisit_counterIlość wejść602773

0 5
Twoje IP: 54.92.190.11
,
Today: Wrz 24, 2018
order flagyl purchase clomid cheap buy amoxil online no prescription can you buy priligy in usa purchase glucophage