Logopeda PDF Drukuj Email
Działalność - logopeda
Wpisany przez Maria Sobolewska
Gabinet logopedyczny istnieje od 1996 roku.Terapią logopedyczną objęci są uczniowie z wadami mowy i wymowy.Poza usprawnianiem mowy i wymowy,prowadzona jest intensywna praca nad rozwojem sfery językowej dziecka (np. problemy w nauce czytania i ortograficznego pisania) i usuwaniem zaburzeń w tym zakresie.

Godziny pracy: dostępne są w sekretariacie

tel. 056 46 39 064 wew. 36

Gabinet logopedyczny mieści się na II piętrze w szkole podstawowej w segmencie B(segment klas młodszych).

Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

20 Lipca 2018
Czesław, Czech,