Logopeda PDF Drukuj Email
Działalność - logopeda
Wpisany przez Maria Sobolewska
Gabinet logopedyczny istnieje od 1996 roku.Terapią logopedyczną objęci są uczniowie z wadami mowy i wymowy.Poza usprawnianiem mowy i wymowy,prowadzona jest intensywna praca nad rozwojem sfery językowej dziecka (np. problemy w nauce czytania i ortograficznego pisania) i usuwaniem zaburzeń w tym zakresie.

Godziny pracy: dostępne są w sekretariacie

tel. 056 46 39 064 wew. 36

Gabinet logopedyczny mieści się na II piętrze w szkole podstawowej w segmencie B(segment klas młodszych).

Tylko ci, którzy nauczyli się potęgi szczerego i bezinteresownego wkładu w życie innych, doświadczają największej radości życia - prowdziwego poczucia spełnienia.

12 Grudnia 2017
Adelajda,